postheadericon Hoşgeldiniz

İpek böceğinin gizemli hayat yolculuğundan geriye kalan kozası, yüzyıllar boyu çok büyük bir ticaret kolunun oluşmasına neden olmuş, Asya'dan Avrupa'ya yollar oluşturmuştur. Türkler çok uzun yıllar boyunca ipek kumaş yapımında yöresel değişiklikler gösteren tekniklerle imalat yapmışlar.

Ödemiş yöresinde dokunan ipek kumaşlar ise bütün dünyada tanınan "Ödemiş İpeği" adıyla yüzyıllardır geleneksel yöntemlerle imal edilmektedir.

Gülipek firması gerek Ödemiş İpeği ve gerekse ipek dokuma sanatında babadan oğula devredilen bir firmadır. Firmamızın piayasaya sunduğu standart kumaşların yanında isteğe göre renk ve desen değişikliği yapılabilen özel imalatları da mevcuttur.

İstediğiniz kumaş desenini ve rengini söyleyin, isterseniz nakış veya oya ilave edelim. İstediğinize göre kupon üretim yapalım.

Gülipek firması üstün kalite anlayışı, yetişmiş personeli ve en yeni teknolojileri kullanarak yurtiçindeki ve yurtdışındaki müşterilerine yıllardır hizmet vermektedir. Oturmuş kurumsal kimliğimizle güven ve kaliteyi garanti etmekteyiz.